Ładowanie
×

Muzyka duszy w Starej Kopalni. Wieczór Grajnatowy z Tomkiem Motyką

Pieśniarz i balladysta Tomasz Motyka będzie gościem kolejnej edycji „Wieczorów Grajnatowych” w Starej Kopalni. Koncert w kawiarni Sztygarówka już w najbliższy czwartek, 16 maja, o godzinie 18.00.

Tomasz Motyka gra, śpiewa i komponuje własne utwory z nurtu łagodnych brzmień z niebanalnym tekstem. Wstęp na koncert to jedyne 10 złotych. Bilety do kupienia na www.starakopalnia.pl.

Tomasz Motyka urodził się we Wrocławiu i to z dolnośląską stolicą jest związany do dziś. Po 25-letniej przerwie, podczas której poświęcił się rodzinie, wraca do muzyki.
W jego utworach odnajdziemy spokój, ale i humor, satyrę czy refleksję nad tym, co było, jest i co może się wydarzyć. Tomasz Motyka oprócz ballad o miłości komponuje piosenki turystyczne czy szanty.
– W twórczości Tomka jest wszystko to, co on sam ceni: szczerość, wyczucie stylu, harmonię oraz radość z życia i tego, co możemy dać innym. Dzięki autentyczności, charyzmie i pozytywnemu nastawieniu do ludzi i świata, jest chętnie zapraszany do wielu miast i miasteczek w całej Polsce. Często można go usłyszeć we Wrocławiu, Krakowie, Bydgoszczy, Mieroszowie w Bieszczadach oraz kurortach nadmorskich – przekonują organizatorzy.
Tomasz Motyka jest laureatem wielu festiwali. W 2018 roku ukazała się jego autorska płyta „Nie poddawaj się”, a w 2020 roku premierę mają albumy „Jesteśmy Wyjątkowi” oraz „Na ostatnią chwilę”. W 2021 ukazała się płyta „Hity Motyki”, na której znajdziemy piosenki z klimatem tanecznym. W 2022 roku współpraca z Bożeną Spryńską zaowocowała płytą „Ważne Słowa”.
Na kolejną edycją „Wieczorów Grajnatowych” zapraszamy 16 maja w czwartek o godzinie 18.00 do kawiarni Sztygarówka na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Bilety w cenie 10 złotych do kupienia na www.starakopalnia.pl lub tuż przed koncertem w kasie Sztygarówki.

Źródło i fot. Stara Kopalnia

Share this content:

  Wielka Symfonia i miłość – koncert pod batutą Jana Tomasza Adamusa

Opublikuj komentarz