Ładowanie
×

TESTY SPRAWNOŚCIOWE DLA KANDYDATÓW DO POLICJI

Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności, czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, możesz przyjść i spróbować swoich sił. Od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godzinach od 10:00 do 13:00, na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w Wałbrzychu odbywają się zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do jednego z pierwszych egzaminów.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. W prawidłowym przygotowaniu to tego etapu kwalifikacji pomogą instruktorzy z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
Wałbrzyscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji na wspólne treningi. Mundurowi omówią jak prawidłowo pokonywać poszczególne przeszkody, zaprezentują jego poprawne wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie. Przyjdź i sprawdź się. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0.
Zajęcia odbywają się na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w Wałbrzychu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 (w dni robocze). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak zostać jednym z nas, wejdź na główną stronę Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i kliknij w baner “POLICJANT” lub zadzwoń pod numery telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.
Przypominamy, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły i już dziś możesz złożyć stosowne dokumenty i przystąpić do postępowania kwalifikacyjnego.
Najbliższe terminy przyjęć do Policji:
24 kwietnia
8 lipca
9 września
30 października
30 grudnia
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
aspirant sztabowy Agnieszka Głowacka-Kijek

Red.
Źródło i fot.
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  W ręce policjantów wpadło dwóch poszukiwanych

Opublikuj komentarz