Ładowanie
×

17-LATEK ZATRZYMANY W WALIMIU Z NARKOTYKAMI

Środki odurzające w postaci marihuany znaleźli przy 17-letnim mieszkańcu powiatu wałbrzyskiego patrolujący w czwartkowy wieczór Walim policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy. To kolejny podejrzany, który został zatrzymany w ostatnich dniach przez mundurowych i odpowie teraz przed sądem. Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci kolejny raz mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi.

Podczas pełnienia służby funkcjonariusze prewencji z Głuszycy po godzinie 18:00 na jednej z bocznych ulic Walimia zauważyli młodego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistej, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zielony susz roślinny.
Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że 17-latek posiadał marihuanę, dlatego noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Nastolatek dzisiaj przed południem usłyszy zarzut. Za przestępstwo narkotykowe grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych

Opublikuj komentarz