Ładowanie
×

STANIE PRZED SĄDEM

Realizując informacje własne policjanci pionu kryminalnego pierwszego komisariatu zatrzymali wczoraj przed południem 29-letniego mężczyznę, który w drugiej połowie stycznia tego roku w jednym z marketów na terenie Szczawna-Zdroju dokonał kradzieży sklepowej, gdzie łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 800 złotych. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 25 stycznia tego roku w jednym ze sklepów przy ul. Szczawieńskiej w Szczawnie-Zdroju. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu sporą ilość butelek z alkoholem oraz artykułów przemysłowych, nie płacą za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę ponad 800 złotych.
Poinformowani po pewnym czasie o przestępstwie funkcjonariusze kryminalni z “jednymi” podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za kradzież i ostatecznie zatrzymali 29-latka wczoraj przed południem. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat. O jego losie zadecyduje sąd.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  WZNIECIŁ OGNIEŃ W MIESZKANIU

Opublikuj komentarz