Ładowanie
×

Rusza nabór do Policji

Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilne zatrudnienie i satysfakcję z pracy, jeśli lubisz pomagać innym, cenisz wyzwania – zapraszamy. Trwa rekrutacja do służby w Policji. Nie czekaj! Zostań policjantem! Przystąp już dziś do działania i zgłoś się do nas! Im szybciej się zdecydujesz, tym szybciej założysz niebieski mundur i będziesz miał realny wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców. Po ukończeniu szkolenia podstawowego twoje zarobki wyniosą 4930 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 5300 zł.

Będąc policjantem możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji, jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju. Na dzień 1 grudnia tego roku w wałbrzyskiej komendzie do obsadzenia będzie 28 wakatów. Nie czekaj i zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem.
Przypominamy, że policjantem może zostać:
obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
korzystający z pełni praw publicznych;
posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.
Ponadto jeżeli jesteś mężczyzną powinieneś posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej – czyli mieć odbytą zasadniczą służbę wojskową lub zostać przeniesiony do rezerwy (odpowiedni wpis w książeczce wojskowej).
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na główną stronę Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, kliknij w baner “POLICJANT” umiejscowiony w prawej części ekranu i zostań jednym z nas! Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można również uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.
Najbliższe terminy przyjęć do Policji:
28 grudnia 2023 r.

źródło i fot.
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  PROMOWALI SWÓJ ZAWÓD PODCZAS "DNIA KARIERY"

Opublikuj komentarz