Ładowanie
×

ZŁODZIEJ ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi 37-letniemu mieszkańcowi naszego miasta, który w poniedziałek wieczorem został zatrzymany na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do budynku wcześniej zabezpieczonego przez gminę i przeznaczonego do kapitalnego remontu. Mężczyzna wyrabował ze ścian kable, ale dzięki czujnym mieszkańcom oraz szybkim działaniom funkcjonariuszy nie zdążył nawet ich wynieść.

Do zdarzenia doszło 4 listopada przed godziną 17:00 w budynku przy ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu. Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze otrzymali sygnał o tym, że sprawca po zerwaniu kłódki do zabezpieczonego budynku dostał się do jego wnętrza i najprawdopodobniej dokonuje kradzieży wartościowego mienia.
Policjanci ogniwa wywiadowczego z wałbrzyskiej komendy po otrzymaniu sygnału o znajdującym się wewnątrz włamywaczu, niezwłocznie udali się pod wskazany adres i po przyjeździe zatrzymali 37-latka lat na gorącym uczynku przestępstwa. W trakcie czynności mundurowi zabezpieczyli przygotowane do wyniesienia przez podejrzanego mienie w postaci różnego rodzaju kabli oraz narzędzia służące do włamania.
Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  WYPADEK Z UDZIAŁEM PIESZEJ

Opublikuj komentarz