Ładowanie
×

Stara Kopalnia zaprasza na Górnicze Mikołajki

Cały dzień atrakcji dla najmłodszych!

Poszukiwania słodkości w podziemiach, warsztaty tworzenia nietuzinkowych ozdób świątecznych, dmuchańce czy opowieści o Mikołaju to tylko część propozycji tegorocznego Górniczego Mikołaja w Starej Kopalni. Nieśmiało podpowiadamy, bilet na zaplanowane na środę 6 grudnia wydarzenia to świetny, mikołajkowy prezent. Zajęcia i spotkania rozplanowane są na cały dzień, a ich cena waha się jedynie od 10 do 20 złotych za osobę. Mikołajkowe propozycje zaplanowane są w godzinach od 14.oo do 18.oo dla indywidualnych gości i od 10.oo do 15.30 dla grup zorganizowanych. Chętni mogą się zapisywać pod adresem zwiedzanie@starakopalnia.pl lub pod numerem telefonu 74 667 0912.

Od godziny 14.oo do godziny 18.oo Stara Kopalnia zaprasza na spotkanie ze świętym Mikołajem i elfami rodziny z dziećmi. W Sali Łańcuszkowej spotkaniu towarzyszyć będą zabawy z animatorami, animacje, gry, czy specjalna foto budka. Nie zabraknie dmuchańców, górniczych brokatowych tatuaży. Cena wstępu na spotkanie z animacjami i zabawmi za osobę to jedyne 10 zł.
Od rana 6 grudnia, od godziny 10:00 do 15:30 trwać będą również zajęcia i propozycje animacji z Mikołajem dla dzieci z Wałbrzyskich szkół. Już dziś wiadomo, że pojawi się ich w Starej Kopalni na przeróżnych zajęciach i animacjach ponad 250.
Wśród propozycji od Starej Kopalni oprócz spotkania z Mikołajek i elfami znalazły się m.in. „Łańcuchowy zawrót głowy”, czy „Górnicze Bombki”, które odbędą się w małym centrum nauki SOWA. Natomiast w hali Kuźni dzieci wezmą udział w zajęciach „Święty Mikołaj wśród górników. Patroni przemysłu.”. Nie zabraknie również spaceru w poszukiwaniu słodkich górniczych skarbów w czeluściach podziemi.

RED.
źródło i fot Stara Kopalnia

 

 

Share this content:

  „Nie daj się oszukać” na Starym Zdroju

Opublikuj komentarz