Ładowanie
×

24 latek kradł słodycze

Ukradł sporą ilość słodyczy oraz artykułów chemicznych i kosmetycznych, jednak dzięki właściwej reakcji ochrony i będących w pobliżu miejscowych policjantów, 24-letni wałbrzyszanin został zatrzymany 30 listopada z rana na gorącym uczynku przestępstwa i stanie teraz przed sądem. Za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

Policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy 30 listopada  z rana patrolowali rejon tej miejscowości. Kiedy po godzinie siódmej otrzymali informację o będącym na terenie jednego ze sklepów złodzieju, szybko udali się na miejsce zdarzenia. Okazało się, że 24-letni wałbrzyszanin zabrał z półek sklepowych placówki handlowej przy ul. Grunwaldzkiej sporą ilość mienia o łącznej wartości ponad 850 złotych i nie zamierzał za nie zapłacić.
Przy próbie ucieczki ze sklepu z koszykiem pełnym czekolad oraz artykułów kosmetycznych i chemicznych, mężczyzna został ujęty przez ochronę obiektu i ostatecznie zatrzymany przez policjantów. Nieuszkodzony towar wrócił na półki sklepowe. Okazało się, że mężczyzna dokonał kradzieży by później sprzedać towar taniej jako prezentu mikołajkowe.
Wałbrzyszanin został doprowadzony na teren miejscowego komisariatu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Podczas czynności procesowych przyznał się do winy. O losie 24-latka zadecyduje teraz sąd.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  WEEKEND Z PIĘCIOMA KIERUJĄCYMI POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Opublikuj komentarz