Ładowanie
×

TLiA zaprasza na NOSOROŻCA

Jaki jest nosorożec każdy widzi. Albo przynajmniej tak się nam wydaje. Na pierwszy rzut oka ten mieszkaniec afrykańskiej sawanny zdaje się być przysadzisty, gruboskórny i przede wszystkim niebezpieczny. Ale jeśli przyjrzeć mu się z bliska, okazuje się być wrażliwym i inteligentnym weganinem. Kto by pomyślał!

Zmiany klimatu, ulegający nieustannym przemianom krajobraz i czyhające zewsząd niebezpieczeństwo ze strony ludzi, którzy ubzdurali sobie, że jego róg ma właściwości lecznicze, a może nawet magiczne, każą mu wyruszyć w drogę, a my – Widzowie – w tej drodze mu towarzyszymy. Spotykamy w niej wielu mieszkańców Afryki i Europy, a każdy z nich, jak w prawdziwym kinie i teatrze drogi, zostawia nosorożcowi, ale też nam, jakąś wiedzę, po której nic już nie będzie takie samo.
NOSOROŻEC to opowieść filozoficzna dla najmłodszych. Pytamy w nim o rolę człowieka w przyrodzie, czy lepiej żyje się na wolności czy w ogrodzie zoologicznym, czy wszystko jest tym, czym się wydaje i, co za tym idzie, czy każdemu warto zaufać.
Ale NOSOROŻEC to też niepozbawiona humoru opowieść o ludziach i zwierzętach – albo zwierzętach i ludziach, w której wkraczamy w fascynujący świat Afryki, pełen ekscentrycznych, zabawnych zwierząt, które jak w rozkładanej książce niosą za sobą całe światy i historie.

27.10.2023 godz. 09:00 NOSOROŻEC

Duża Scena Rezerwacja biletów tel. 74 666 73 40 (BOW)

29.10.2023 godz. 12:30

TEATR LALKI I AKTORA W WAŁBRZYCHU
UL. JANA BRZECHWY 16, 58-300 WAŁBRZYCH

źródło i fot. https://www.teatrlalek.walbrzych.pl/

Share this content:

  Wernisaż Wystawy „Ulicami Walimia”

Opublikuj komentarz