Ładowanie
×

„CZYSTY I ZIELONY WAŁBRZYCH” i WAŁBRZYSCY POLICJANCI

W minioną sobotę policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz pierwszego i drugiego komisariatu wzięli udział w akcji „Czysty i Zielony Wałbrzych”. Worków tego dnia przybywało z minuty na minutę, aż z terenów przyległych do gmachów wałbrzyskich jednostek zniknęły zbędne śmieci.

Działania mające zachęcić ludzi do dbania o środowisko przeprowadzane są cyklicznie i zostały po raz kolejny zorganizowane w ramach niedawno obchodzonego “Dnia Ziemi”. W sobotni poranek mieszkańcy Wałbrzycha zbierali się w parkach, lasach oraz terenach publicznych organizując zbiórkę śmieci, które wcześniej zamiast do kontenerów trafiały na ulice, czy też zalegały na terenach zielonych.
Również wałbrzyscy policjanci włączyli się w sobotnie przedpołudnie czynnie do tej pożytecznej akcji. Efektem ich pracy było zebranie tego dnia wielu worków wypełnionych odpadami. Ten dzień był również okazją do posadzenie drzewek na terenie naszego miasta. Teraz jest czysto i dużo przyjemniej. I oby tak przez cały rok.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Przetarg na działkę miejską

Opublikuj komentarz