Ładowanie
×

ZATRZYMANY W BOGUSZOWIE-GORCACH Z NARKOTYKAMI

Środki odurzające w postaci marihuany znaleźli przy 24-letnim mieszkańcu Boguszowa-Gorc patrolujący w czwartkowe popołudnie tę miejscowość policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy. Podejrzany został zatrzymany i odpowie teraz przed sądem.

Podczas pełnienia służby funkcjonariusze podlegający pod wydział prewencji wałbrzyskiej komendy przed godziną 17:00 udali się na teren jednej z posesji w tej miejscowości. W trakcie, kiedy byli w budynku, wszedł do niego młody mężczyzna, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze znaleźli przy 24-latku woreczek foliowy z zielonym suszem roślinnym.

Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że boguszowianin miał schowaną w wierzchniej odzieży marihuanę. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Nieodpowiedzialny kierujący wyeliminowany

Opublikuj komentarz