Ładowanie
×

POŻEGNANIE KOM. GRZEGORZA DYMARSKIEGO

Z wielkim żalem, a jednocześnie z dużą satysfakcją, pragniemy poinformować, że związany od blisko 29 lat z wałbrzyską policją kom. Grzegorz Dymarski pożegnał się w miniony piątek z naszą jednostką. Jednak to nie koniec jego służby. Od 1 kwietnia doświadczony oficer będzie pełnić obowiązki eksperta Wydziału Konwojowego Biura Prewencji Komendy Głównej Policji. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. – czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Kom. Grzegorz Dymarski do służby w Policji przyjął się w 1995 roku. Od samego początku związany był z Komendą Miejską Policji w Wałbrzychu. Po trzech latach służby w patrolu interwencyjnym kolejne osiem lat pracował w wydziale ruchu drogowego. Od 2006 roku ponownie związany był natomiast z wydziałem prewencji wałbrzyskiej komendy. Zaczynając od referenta zespołu konwojowo-ochronnego poprzez referenta zespołu ochrony, a następnie asystenta i specjalistę zespołu zarządzania kryzysowego. W 2018 roku został zastępcą naczelnika w wydziale prewencji, a od 2020 roku był już naczelnikiem tego wydziału. Teraz żegna się z wałbrzyską komendą, ale nie ze służbą. Przenosi się do stolicy i od 1 kwietnia będzie pełnić służbę na stanowisku eksperta Wydziału Konwojowego Biura Prewencji Komendy Głównej Policji.
W miniony piątek w gmachu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyło się pożegnanie oficjalne kom. Grzegorza Dymarskiego. I Zastępca Komenda Miejskiego Policji w Wałbrzychu podinsp. Janusz Kozendra podziękował doświadczonemu oficerowi za pracowitość, sumienność i duże zaangażowanie. Dodał, że kom. Grzegorz Dymarski jest nie tylko fachowcem w dziedzinie bezpieczeństwa, lecz był również znakomitym przełożonym.
Pragniemy serdecznie podziękować za wspólną służbę, profesjonalizm oraz zaangażowanie jakie wykazywałeś w codziennej służbie na rzecz Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Jednocześnie życzymy, aby czekające na Ciebie zadania były źródłem nieustającej dumy, a pełna poświęcenia i ofiarności służba przyniosła powszechne uznanie.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

  Lampiony Pamięci - urząd czeka na zgłoszenia

Share this content:

Opublikuj komentarz