Ładowanie
×

43-LETNI MĘŻCZYZNA ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

43-letni mężczyzna został zatrzymany w niedzielną noc z narkotykami. Tym razem środki odurzające w postaci marihuany znaleźli przy wałbrzyszaninie tuż przed samym komisariatem pierwszym, który swoją siedzibę ma w Szczawnie-Zdroju, będący na służbie policjanci prewencji z wałbrzyskiej komendy. Podejrzany został zatrzymany, noc spędził w celi i odpowie teraz przed sądem.

Podczas pełnienia służby funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy po godzinie pierwszej w nocy zauważyli tuż przed samym komisariatem przy ul. Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistej, funkcjonariusze znaleźli przy 43-latku zawiniątko z zielonym suszem roślinnym. Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że wałbrzyszanin posiadał przy sobie marihuanę.
Mężczyzna trafił na noc do policyjnej izby zatrzymań. Podczas dalszych czynności procesowych podejrzany przyznał się do winy. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  NIETRZEŹWY ROWERZYSTA. 2,5 TYSIĄCA MANDATU

Opublikuj komentarz