Ładowanie
×

DWÓCH ZŁODZIEI SKLEPOWYCH

Dwóch złodziei wpadło w ostatnim czasie w ręce wałbrzyskich policjantów. 25-latek, który w grudniu, w odstępie kilku dni dokonał kradzieży artykułów alkoholowych w jednym z marketów na teranie Wałbrzycha i 19-latek, który w październiku zabrał ze sklepu artykuły cukiernicze. Podejrzani staną teraz przed sądem. Grozi im do 5 lat więzienia.

W poniedziałek, 18 grudnia w wyniku pracy operacyjnej, policjanci z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu zatrzymali 25-letniego wałbrzyszanina. Wcześniej w toku wykonanych czynności mundurowi ustalili, że to właśnie ten mężczyzna w okresie od 15 do 18 grudnia bieżącego roku, trzykrotnie ukradł z marketu przy ul. Długiej w Wałbrzychu artykuły alkoholowe o łącznej wartości blisko 900 złotych.
Odpowiedzialności za swoje czyny nie uniknie też 18-letni mieszkaniec naszego miasta. Mężczyzna została zatrzymany, w dniu wczorajszym przez policjantów drugiego komisariatu w związku z kradzieżą sklepową, jaka miała miejsce 18 października bieżącego roku. Wałbrzyszanin ukradł ze sklepu przy ul. Piłsudskiego w Wałbrzychu artykuły cukiernicze o łącznej wartości ponad 800 złotych.
Podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Staną teraz przed sądem. Za kradzież mienia grozi im kara pozbawienia wolności do 5 lat.

źródło i fot.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  MYŚLAŁA, ŻE POMAGA BRATU.... PIENIĄDZE PRZEKAZAŁA OSZUSTOWI

Opublikuj komentarz