Ładowanie
×

MIKOŁAJKI Z WAŁBRZYSKIMI POLICJANTAMI

2 grudnia jedna z wałbrzyskich firm zorganizowała mikołajki dla swoich pracowników. Do udziału w tak miłym wydarzeniu zaproszeni zostali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Mundurowi podczas spotkania przypomnieli najmłodszym o ogólnych zasadach bezpieczeństwa na drodze, w domu czy w szkole, a następnie razem z Komisarzem Lwem rozdali milusińskim słodkości.

W minioną sobotę na terenie jednego z wałbrzyskich zakładów pracy miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Firma dla dzieci swoich pracowników zorganizowała zabawę mikołajkową, w której udział wzięli również funkcjonariusze wałbrzyskiej komendy. Wszystkie dzieci, biorące udział w spotkaniu, otrzymały od Świętego Mikołaja prezenty.
Było to dla nich niezwykłe przeżycie, a zarazem wielka radość. Nie lada niespodzianką była także wizyta policyjnej maskotki – Komisarz Lwa, która wywoła wielką radość wśród uczestników. Dzieci chętnie pozwały do wspólnych zdjęć, a sympatyczny Lew częstował milusińskich cukierkami. Była to też doskonała okazja aby przypomnieć najmłodszym ogólne zasady bezpieczeństwa.
Taka wizyta Mikołaja z udziałem policjantów z pewnością dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i na długo pozostanie w ich pamięci. Największą radością dla Mikołaja i policjantów były uśmiechy na twarzach dzieci wyrażające ich ogromną wdzięczność.

źródło i fot.
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  80 rocznica utworzenia filii Gross-Rosen w Książu FOTORELACJA

Opublikuj komentarz