Ładowanie
×

Z narkotykami na Poniatowie

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy i metamfetaminy znaleźli przy 24-letnim mieszkańcu naszego miasta patrolujący w niedzielny wieczór dzielnicę Poniatów policjanci prewencji pierwszego komisariatu. Podejrzany został zatrzymany i odpowie teraz przed sądem.

26 listopada w godzinach wieczornych podczas pełnienia służby funkcjonariusze z „jedynki” patrolowali dzielnicę Poniatów. Po godzinie 19:00 udali się na ul. Villardczyków, gdzie przy jednym z samochodów stało dwóch młodych mężczyzn, których podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistych, funkcjonariusze przy jednym z nich znaleźli niewielkie ilości środków psychotropowych.
Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że 24-latek posiadał amfetaminę oraz metamfetaminę. Podejrzany noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Podczas przeprowadzonych dzisiaj dalszych czynności procesowych przyznał się do winy. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
POLICJA PRZYPOMINA
Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  TRAFI NA ROK ZA KRATY

Opublikuj komentarz