Ładowanie
×

BYŁ POSZUKIWANY ZA NIEALIMENTACJĘ

Policyjna walka z osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości trwa praktycznie cały czas. W poniedziałek przed południem dzielnicowi pierwszego komisariatu, realizując zebrane w sprawie informacje, zatrzymali 32-letniego mieszkańca naszego miasta, który był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna teraz najbliższe pięć spędzi w więzieniu.

27 listopada dzielnicowi pierwszego komisariatu udali się na ul. Grota-Roweckiego w Wałbrzychu, gdzie według ich informacji w jednym z mieszkań na Piaskowej Górze miał przebywać ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 32-latek. W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że to właśnie poszukiwany mężczyzna, który na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu tego roku został skazany na pięć miesięcy więzienia za wcześniejsze wieloletnie uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.
Wałbrzyszanin po wykonanych na terenie jednostki czynnościach został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi następnie do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.
Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem.

źródło i fot.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Trzech zatrzymanych poszukiwanych

Opublikuj komentarz