Ładowanie
×

W JEDNYM MIEJSCU ZATRZYMALI DWÓCH POSZUKIWANYCH

Policjanci pierwszego komisariatu 15 listopada o poranku udali się do jednego z mieszkań na Starym Zdroju, gdzie mieli przebywać dwaj poszukiwani mężczyźni. Obaj ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości wałbrzyszanie byli zaskoczeni wizytą mundurowych. Szybko potwierdziło się, że jeden z nich ma do odsiadki ponad rok za uporczywe nękanie innej osoby i paserstwo, a drugi był poszukiwany przez prokuraturę do prowadzonych postępowań karnych związanych z oszustwami.

Do interwencji doszło w jednym z mieszkań przy ul. Kuracyjnej w Wałbrzychu dzisiaj około godziny 8:00. Obaj ukrywający się lokatorzy nie kryli zaskoczenia, że odwiedzili ich policjanci. W trakcie legitymowania funkcjonariusze potwierdzili, że 35-letni mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za uporczywe nękanie innej osoby oraz paserstwo i teraz 13 miesięcy i 20 dni spędzi w więzieniu. Wałbrzyszanin zostanie dzisiaj przewieziony przez mundurowych do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd ostatecznie trafi do wyznaczonego zakładu karnego na terenie kraju.
Inny powód zatrzymania był natomiast znajdującego się tym samym w mieszkaniu 31-latka. Policjanci ustalili, że to właśnie ten mężczyzna jest poszukiwany do prowadzonych dwóch postępowań karnych związanych z oszustwami. Wałbrzyszanin od dłuższego czasu nie chciał stawić się przed Prokuraturą Rejonową w Tczewie i Prokuraturą Rejonową w Oławie. Po niezbędnych wykonanych przez mundurowych czynnościach 31-latek ostatecznie został zwolniony.

źródło i fot.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  BĘCZKOWSKI BARTOSZ POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM

Opublikuj komentarz