Ładowanie
×

Bieg charytatywny dla Nataszy

W dniach 2-3 grudnia 2023 r. Grupa Biegowa Dzikowiec zaprasza do udziału w 24 godzinnym Biegu Charytatywnym, z którego całe wpisowe zostanie przekazane dla Nataszy Liedke. Celem zbiórki jest uzbieranie funduszy na kolejny turnus rehabilitacyjny dla 12-letniej mieszkanki Boguszowa-Gorc cierpiącej na Zespół Coffina-Siris. “Cegiełka” za start w biegu to minimum 30 zł – poprzez wpłatę na konto zbiórki – https://pomagam.pl/b37d3g w tytule wpłaty: swoje imię i nazwisko, DAROWIZNA bieg 24H dla NATASZY

To Wy wybieracie, o której godzinie ruszycie na trasę. Ważne żeby zakończyć do 12:00, 3 grudnia TRASA to ok. 6,7 km pętla pod Dzikowcem – znana wielu osobom – trasa Nor-Dzika. Będzie można ją pokonać 1 raz, a najwięksi śmiałkowie nawet i 24?! A może więcej pętli – limit to 24 godziny! Trasa przebiega w terenie leśnym, bez dużych przewyższeń. Ścieżki leśne, szutrowe i kamieniste, na odcinkach trasa może być błotnista i podmokła, w grudniu – może być trochę śniegu… ale nie musi. Można biec, iść z kijami, spacerować, iść/biec z psem – technika dowolna. Więcej informacji już wkrótce na https://www.facebook.com/events/641975104691912 … obserwujcie i wspierajcie zbiórkę Zapraszamy WSZYSTKICH – tych dużych i tych małych biegaczy też! – informują organizatorzy. Dla najwytrwalszych czekają NAGRODY! Dla WSZYSTKICH będą medale! Co to jest Zespół Coffina-Siris? To zespół wad wrodzonych, uwarunkowany mutacjami genetycznymi. Opóźniony rozwój psychoruchowy, niepełnosprawność intelektualna, opóźniony rozwój mowy czy obniżone napięcie mięśniowe to tylko niektóre z problemów z jakimi zmaga się dziewczynka.

Zapraszają: Grupa Biegowa Dzikowiec, Gmina Miasto Boguszów-Gorce, Ośrodek Sportu i rekreacji w Boguszowie-Gorcach, Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach.
Miejsce: Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach.
START: sobota – 02.12.2023 – od godz. 12:00
KONIEC: niedziela – 03. 12.2023 – do godz. 12:00.

Red.
Źródło i fot. starebogaczowice.ug.gov.pl

  Pierwsza w Nowym Roku zbiórka krwi

Share this content:

Opublikuj komentarz