Ładowanie
×

Stara Kopania zaprasza na Halloween

Dorosłych z okazji Halloween Stara Kopalnia zaprasza do siebie we wtorek 31 października na godzinę 19:00. Na śmiałków gotowych zejść w wieczór strachów do opuszczonych kopalnianych sztolni, czekać będzie walka z nadprzyrodzonymi mocami, które będzie można pokonać tylko dzięki rozwiązaniu zagadek. Aby wyjść z otchłani czarnych tuneli będzie trzeba odnaleźć zaginionego profesora. Żywego, martwego, a może w kawałkach…to wszystko nie ma znaczenia. Grunt aby wyjść bez szwanku z napotkanych po drodze opresji. Czy wszyscy odnajdą koniec ciemnych korytarzy i szczęśliwie dotrwają do końca?

Zabawa pełna mrocznych atrakcji startuje w ostatni dzień października o godzinie 19:00 ze Sztygarówki. Bilety do nabycia w recepcji kawiarni Sztygarówka lub na stronie www.starakopalnia.pl wchodząc w zakładkę kup bilet/ zwiedzanie indywidualne. Liczba miejsc ograniczona. Wydarzenie przeznaczone dla osób, które ukończyły 15 rok życia.

Sporo będzie się dziać w Starej Kopalni z okazji zbliżającego się Halloween. W najbliższy piątek 27 października instytucja zaprasza do minicentrum nauki SOWA, gdzie szykuje się wydarzenie sprawdzające umiejętności kandydatów na detektywów. Noc Detektywów przeznaczona jest dla rodzin z dziećmi od 10 roku życia.

Podczas półtoragodzinnych zajęć uczestnicy zostaną przeniesieni do laboratorium, aby poznać tajniki pracy detektywa. Jak odczytać szyfry, albo pobrać odciski palców? Jak kojarzyć fakty, by łączyć ze sobą dowody przestępstwa? To wszystko trzeba wiedzieć, aby na koniec przenieść się wraz z Inspektor Sową i jej asystentami w pełne ciemnych zakamarków, duchów i niewyjaśnionych tajemnic kopalnianych podziemi. Tam czekać będą niespodzianki, korytarze pełne niewyjaśnionych zagadek i tylko jedna droga wyjścia na powierzchnię…Dla tych, którzy stawią czoła, rozwiązując wielką zagadkę czekają licencje detektywa Starej Kopalni!
Wejściówki na wydarzenie do nabycia w zakładce kup bilet na www.starakopalnia.pl oraz w kasach kawiarni Sztygarówka. Początek, w piątek 27 października o godzinie 17:30. Koszt 38 zł od osoby.

Red.

Źródło i fot. Stara Kopalnia

Share this content:

  Pobazgrał "Europejkę" i wpadł

Opublikuj komentarz