Ładowanie
×

Koncert utworów Anny Jantar

Muzykę Anny Jantar przypomną w tym roku artyści z Wałbrzycha w ramach specjalnego koncertu z cyklu Tribute to…. Piosenkarka często określana jest ikoną muzyki pop polskiej estrady. Utwór „Tyle słońca w całym mieście” słyszał niemal każdy. Na wyjątkowy koncert Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 28 października o godzinie 17.oo do Starej Kopalni. Wstęp wolny!

Na scenie zaprezentuje się dwanaście wokalistek, uczestniczek konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Usłyszymy największe przeboje piosenkarki, której szczyt kariery przypadł na lata 70. ubiegłego wieku.

Anna Jantar zaśpiewała w sumie ponad 150 piosenek. Utwory „Nic nie może wiecznie trwać” czy „Tyle słońca w całym mieście” to legendarne szlagiery lat siedemdziesiątych.

Utwory Jantar zaprezentują artystki współpracujące z Wałbrzyskim Ośrodkiem Kultury, finalistki konkursu „Wałbrzych ma Talent”: Aleksandra Majak, Anna Matvieieva, Joanna Surma, Julia Kamińska, Julia Kuc, Katarzyna Serdeczna, Kinga Kusion, Magdalena Marciniak, Milena Szymula, Sylwia Wójcik, Weronika Wolańska, Zuzanna Majchrzyk.

Koncert odbędzie się 28 października o godzinie 17.oo w Sali Łańcuszkowej przy Wałbrzyskim Ośrodku Kultury na terenie Starej Kopalni. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

To kolejny koncert z cyklu „Tribute to…”. W minionych latach muzycy z Wałbrzycha wspominali twórczość Zbigniewa Wodeckiego, Kory Jackowskiej, Grzegorza Ciechowskiego czy Agnieszki Osieckiej. Wszystkie koncerty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

źródło i fot. WOK WAŁBRZYCH

Share this content:

  Na pingwiny do Szaniawskiego

Opublikuj komentarz