Ładowanie
×

MADZIARA WICEMISTRZEM!

– Nieoficjalnie jeszcze, dopóki wyniki nie zostaną zatwierdzone przez Główną Komisję Sportu Samochodowego, ale wszystko na to wskazuje, że w tym roku wywalczyłem dwa tytuły Wicemistrza Polski! Klasa 2b oraz Klasyfikacja RWD! – informuje Barłomiej Madziara kierowca rajdowy i wyścigowy na profilu Madziara Motorsport.

Sezon zróżnicowany, bez awarii i wszystkie wyścigi ukończone. Duży wpływ na wyniki miała pogoda. Na trasach, które lubię, zwłaszcza przy ciepłej aurze auto sprawowało się super, tam gdzie chłodniej – mniej trakcji i słabsze tempo. Dużym zaskoczeniem dla mnie okazały się zawody na Słowacji – Jankov Vŕšok, gdzie pomimo chłodnej i bardzo deszczowej pogody zwyciężyłem!

Dziękuję wszystkim rywalom, zarówno w klasie, jak i w RWD za równą i świetną walkę! Gratulacje dla Gabrysia za niesamowite wyniki autem RWD; Jędrzeja, który pomimo niepełnego sezonu pokazywał równie świetne tempo; Roberta za tytuł mistrzowski gr. 2b; Mariusza za drugiego Wicemistrza Polski gr. 2b i Michała za ten sam tytuł w klasyfikacji RWD – czytamy we wpisie na fanpage Madziara Motorsport.
Red.
źródło: www.facebook.com/MadziaraMotorsport

Share this content:

  Siatkarskie derby!

Opublikuj komentarz