Ładowanie
×

Poszukuje ich Policja!!! Widziałeś?

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu jest kolejnych troje mieszkańców naszego miasta, którzy od dłuższego czasu próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa. Wałbrzyszanie – Marek Dylong, Krzysztof Kowalski oraz Karolina Drążek – są poszukiwani listami gończymi wydanymi przez sąd lub prokuraturę. I ty możesz pomóc w ich zatrzymaniu.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w ujęciu osób poszukiwanych listami gończymi. Publikujemy wizerunki tych osób z nadzieją, że Wasza czujność i obywatelskie podejście pomogą nam w skutecznym przeprowadzeniu działań i zatrzymaniu poszukiwanych osób.
Osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, ale także samych zainteresowanych, prosimy o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
Marek Dylong – lat 40 – poszukiwana listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwo określone w art. 291 § 1 kk, art.279 § 1 kk tj. kradzież z włamaniem.
Krzysztof Kowalski – lat 34 – poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwo określone w art. 200 § 1 kk tj. seksualne wykorzystanie małoletniego.
Karolina Drążek – lat 39 – poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Stargardzie za przestępstwa określone w art. 278 §1 kk., art.62 ust. 1 UoPN, czyli kradzież oraz posiadanie narkotyków.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Mandat tysiąc złotych!

Opublikuj komentarz