Ładowanie
×

EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach odbył się wyjątkowy egzamin na kartę rowerową, w którym udział wzięli nie tylko uczniowie i kadra pedagogiczna placówki, ale także funkcjonariusze pierwszego komisariatu. Dzień pełen uśmiechów, nauki i wspólnej zabawy na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Od kilku tygodni uczniowie szkoły intensywnie przygotowywali się do egzaminu na kartę rowerową. Ćwiczyli na specjalnie przygotowanym torze przeszkód, uczyli się przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznej jazdy na rowerze. Emocje rosły z każdym dniem, a dzień egzaminu zbliżał się wielkimi krokami.
W egzaminie wzięli udział dzielnicowi wałbrzyskiej „jedynki”, którzy przyszli, aby wesprzeć młodych rowerzystów i uczestniczyć w egzaminie. Funkcjonariusze nie tylko obserwowali przebieg egzaminu, ale także aktywnie włączyli się w przygotowane atrakcje. Uczniowie byli zachwyceni, mając okazję porozmawiać z prawdziwymi stróżami prawa i zdobyć cenne wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy na rowerze.
Egzamin na kartę rowerową odbył się w radosnej i pełnej energii atmosferze. Uczniowie pokonywali tor przeszkód, starając się wykazać swoimi umiejętnościami jazdy na rowerze. Policjanci czuwali nad prawidłowym przebiegiem egzaminu, udzielając wsparcia i motywując młodych rowerzystów.
Dzień pełen nauki, zabawy i wzajemnej współpracy na długo pozostanie w pamięci uczniów. Dzięki wsparciu policjantów, młodzi rowerzyści nie tylko zdobyli nowe umiejętności, ale także poczuli się pewniej na drodze. To było wyjątkowe wydarzenie, które pokazało, jak ważna jest współpraca placówek oświatowych z lokalnymi służbami, takimi jak Policja.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Walim nominowany!

Opublikuj komentarz