Ładowanie
×

WSTĄP DO WAŁBRZYSKIEJ POLICJI!

Absolwencie, maturzysto – ukończyłeś szkołę średnią i co dalej? Już za chwilę takie pytanie nurtować będzie niejednego młodego człowieka. Wybór zawodowej drogi to najważniejsza życiowa decyzja. Nie martwcie się! Już śpieszymy Wam z pomocą! Serdecznie zapraszamy na indywidualne konsultacje zawodowe, podczas których rozmawiać będziemy o służbie w Policji – wymogach rekrutacyjnych, specyfice pracy, a także o możliwościach rozwoju.

Każdy musi podjąć decyzję, jaką ścieżkę profesji w życiu obierze. Jedno jest pewne: „Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”. Kierując się złotą myślą Konfucjusza, chcemy zachęcić Państwa, do służby w Policji.
Jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny. Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę – to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 5408,00 zł. netto + dodatek za wysługę lat, natomiast jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia otrzymasz uposażenie na poziomie 5849,00 zł. netto + dodatek za wysługę lat.
Czy warto zostać policjantem? Zdecydowanie TAK! Aby Państwa o tym przekonać, zapraszamy na indywidualne konsultacje zawodowe, podczas których:
– omówimy aktualne kryteria doboru;
– pomożemy skompletować niezbędną dokumentację;
– wskażemy możliwe ścieżki kariery;
– podzielimy się z Państwem własnym doświadczeniem;
– odpowiemy na nurtujące Was pytania!
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 87 51 486 od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 – 15:30 . Umówimy dogodny dla Państwa termin oraz godzinę spotkania w progach naszej jednostki .
Dołącz do najlepszych!

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Czas podsumować Rok Księżnej Daisy

Opublikuj komentarz