Ładowanie
×

Rekordowy pierwszy kwartał w Zamku Książ

Łącznie od stycznia do marca tego roku Zamek Książ w Wałbrzychu odwiedziło ponad 60 tysięcy gości. To wzrost o 20 procent w porównaniu do ubiegłego roku. Rekordowy był także sam marzec podczas którego odnotowano wzrost o 37 proc.

Zamek Książ jest od lat największą atrakcją turystyczną Dolnego Śląska, którą każdego roku odwiedza coraz większa liczba turystów. -Dziękujemy, że odwiedziliście nas tak licznie w pierwszym kwartale 2024 roku. Odnotowaliśmy wzrost o 20 proc. w porównaniu do ubiegłego roku – mówi prezeska Książa, Anna Żabska.

– Bogata, stale udoskonalana oferta, wypełnianie kolejnych przestrzeni, kolejne edycje nocnego zwiedzania, wystawy czasowe w Palmiarni. Nowości na ogrodach światła – jako składniki sukcesu wymienia kierowniczka działu marketingu Książa, Kamila Świerczyńska.
-Cieszy nas rosnąca z roku na rok popularność zamku i naszej oferty. Warto do nas przyjechać i na własne oczy przekonać się jak Książ się zmienił się w ostatnich latach. Przed nami sezon letni i kolejne wydarzenia w Zamku Książ: Festiwal Kwiatów i Sztuki, Śniadania na trawie, Konkurs Tradycyjnego Powożenia, Letni Festiwal Tajemnic i wiele innych! – zaprasza prezeska Anna Żabska.


Red.
Źródło i fot. Zamek Książ

Share this content:

  I urodziny SOWY

Opublikuj komentarz