Ładowanie
×

Wałbrzych zaprasza na debatę

Urząd Miasta Wałbrzycha serdecznie zaprasza mieszkańców do udziału w debacie otwartej „Razem dla demokracji. Dlaczego kryzys klimatyczny dotyczy Ciebie?”, która odbędzie się 27 marca 2024 r. w godz. 10:00 – 12:00 w sali Kuźnia – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Debata będzie okazją do rozmowy z ekspertami na temat kryzysu klimatycznego oraz ochrony środowiska – Twój głos ma znaczenie!

Kwestie związane z kryzysem klimatycznym i ochroną środowiska wywołują wiele dyskusji i kontrowersji. Biorąc udział w debacie mogą Państwo nie tylko wyrazić swoje zdanie czy obawy związane z aktualną sytuacją klimatyczną, ale także przedyskutować te kwestie z ekspertami, którzy także pojawią się na tym wydarzeniu.
Podczas debaty poruszymy także kwestię finansowania działań firm na rzecz klimatu.
Eksperci, którzy wezmą udział w debacie to:
dr Roman Szełemej – Prezydent Wałbrzycha,
prof. Grzegorz Krzos – profesor zarządzania i biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu,
Anna Kula – doradca PR i ESG,
Magdalena Kryszewska – ekspert Windhunter Academy,
ekspert Credit Agricole Bank Polska S.A.
Moderatorem debaty będzie Mateusz Kokoszkiewicz – dziennikarz zajmujący się kwestiami związanymi z klimatem i środowiskiem.
Udział w debacie jest bezpłatny – liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń – rejestracja przez formularz do 22 marca 2024 r.—-> https://forms.gle/YNytC3wW7GSBboqm6
Organizatorami debaty jest Fundacja Merkury oraz Dolnośląscy Pracodawcy. Debata organizowana jest w ramach realizacji projektu “Młodzi w akcji”, finansowanego ze środków Komisji Europejskiej.

źródło i fot. um.walbrzych.pl

Share this content:

  Wystartował Festiwal Smaków Aglomeracji!

Opublikuj komentarz