Ładowanie
×

TRAFI NA ROK ZA KRATY

Funkcjonariusze prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu patrolując dzielnicę Piaskowa Góra zatrzymali w czwartkowe popołudnie 45-letniego wałbrzyszanina poszukiwanego przez sąd do odbycia kary roku pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. W trakcie wykonywania czynności mundurowi znaleźli jednak przy mężczyźnie środki odurzające w postaci marihuany. Zanim więc skazany trafi za kraty więzienia, dzisiaj przed południem usłyszy kolejny zarzut.

Wczoraj po godzinie 16:30 policjanci prewencji z wałbrzyskiej komendy patrolowali rej ul. Dunikowskiego w Wałbrzychu i to właśnie tam zatrzymali poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 45-latka. Mundurowi z wałbrzyskiej komendy dodatkowo ujawnili przy mężczyźnie w trakcie kontroli osobistej zawiniątko z zielonym suszem roślinnym. Po przebadaniu u technika kryminalistyki potwierdziło się, że jest to marihuana.
Mężczyzna na noc trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Dzisiaj przed południem usłyszy zarzut, a następnie trafi za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy. W celi posiedzi dokładnie rok, gdyż został skazany przez sąd za wcześniejsze kradzieże. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za przestępstwo narkotykowe mężczyźnie grozi teraz dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat 3.

Źródło i fot,

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  30-LATKA PŁACIŁA FAŁSZYWYMI BANKNOTAMI

Opublikuj komentarz