Ładowanie
×

Wałbrzyscy policjanci na targach pracy

Funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy oraz drugiego komisariatu uczestniczyli dzisiaj w II Strefowych Targach Pracy zorganizowanych przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną “Invest-Park. Na przygotowanym na tę okazję stoisku funkcjonariusze rozmawiali z osobami chętnymi podjęcia się służby w Policji o procesie rekrutacji, a także o tym jak wygląda nasza codzienna służba. Każdy mógł pobrać ulotkę informacyjną i dowiedział się, kiedy są najbliższe przyjęcia do Policji.

23 lutego w Galerii „Victoria” w Wałbrzychu odbyły się “II Strefowe Targi Pracy” zorganizowane, tak jak w zeszłym roku, przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną “Invest-Park. Wśród różnego rodzaju pracodawców, przedsiębiorców, a także innych służb, swoje stoisko informacyjne ponownie przygotowali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, na którym o specyfice pracy w granatowym mundurze opowiadali asp. Paweł Łabuda – zajmujący się na co dzień prewencją kryminalną, a także sierż. Magdalena Ignaszak – dzielnicowa drugiego komisariatu.
Mundurowi rozwiewali wątpliwości osób zainteresowanych służbą w Policji, odpowiadając na zadawane pytania, a także rozdawali ulotki z informacjami dla kandydatów. Była to także oczywiście doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy. Policjanci zadbali również o bezpieczeństwo pieszych i odwiedzającym ich stoisko wręczali elementy odblaskowe.
Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.
Najbliższe terminy przyjęć do służby w Policji w 2024 roku:
4 marca
24 kwietnia
8 lipca
9 września
30 października
30 grudnia

źródło i fot.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Piknik na otwarcie 1-go Maja

Opublikuj komentarz