Ładowanie
×

45-LATEK BYŁ POSZUKIWANY ZA DROBNE KRADZIEŻE

Został prawomocnym wyrokiem skazany na karę aresztu za drobne kradzieże. Unikał kontaktu z wymiarem sprawiedliwości, dlatego też Sąd Rejonowy w Wałbrzychu zarządził poszukiwania za 45-latkiem. W piątek wieczorem mężczyzna trafił w ręce boguszowskich policjantów i dzisiaj o poranku został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Teraz piętnaście dni posiedzi w celi.

45-latek został w zeszłym roku skazany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu na karę aresztu za drobne kradzieże. Przez dłuższy czas mężczyzna unikał jednak odpowiedzialności i nie odbierał korespondencji kierowanej do niego.
W piątek przed godziną 18:00 mieszkaniec Czarnego Boru został więc zatrzymany przez policjantów z Boguszowa-Gorc w miejscu zamieszkania przy ul. Polnej. Teraz 45-latek najbliższe piętnaście dni spędzi w Areszcie Śledczym w Świdnicy, gdzie dzisiaj o poranku został przez mundurowych przewieziony.
Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem i przymusowym doprowadzeniem za kraty więzienia.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych

Opublikuj komentarz