Ładowanie
×

Weź udział w akcji „Wymiana ciepła”

Potrzebujesz ciepła? Weź sobie ubranie. Chcesz pomóc? Zostaw ciepłe okrycie wierzchnie na wieszaku. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, jeszcze przed świętami, możemy wyposażyć w ciepłe kurtki nie tylko osoby bezdomne, ale również samotnych czy przeżywających trudności finansowe.

– Zapraszamy do udziału w akcji „Wymiana ciepła”. Jeśli posiadacie Państwo ciepłą kurtkę lub płaszcz, które mają niewielkie ślady użytkowania, możecie pomóc. Wystarczy, że przyniesiecie takie okrycie i powiesicie na naszym wieszaku. A osoby, które mają taką potrzebę będą mogły ubrać się ciepło, czyli podejść do wieszaka i wziąć potrzebne okrycie. Proszę się nie martwić, ubrania nie będą mokre, ponieważ każdy wieszak ma worek foliowy – mówi Dorota Szyłobryt, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy.
Do czwartku, 21 grudnia będzie możliwość pozostawienia okrycia na wieszaku lub skorzystania z przekazanych kurtek i płaszczy. Ważne jest tylko to, żeby ciuchy były czyste i niezniszczone. Wieszak znajduje się przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

źródło i fot. um.swidnica.pl

Share this content:

  Współpraca Energetyczna

Opublikuj komentarz