Ładowanie
×

19-LATEK ODPOWIE ZA ZNISZCZENIE MIENIA

Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, który uszkodził szybę w drzwiach obrotowych w jednej z placówkę handlowych. Mężczyzna był pijany, miał blisko promil alkoholu w organizmie. 19-latek odpowie za uszkodzenie mienia, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę kilka minut przed godziną 18:00. Dyżurny Komisariatu Policji II w Wałbrzychu został powiadomiony o fakcie zniszczenia mienia na terenie jednej z wałbrzyskich galerii handlowych w dzielnicy Sobięcin. Mężczyzna miał kopać w drzwi obrotowe powodując pękniecie szyby. Straty w wyniku działania sprawcy zostały oszacowane na kwotę blisko 4 tys. złotych.
Chwilę po zgłoszeniu patrol z drugiego komisariatu zatrzymał podejrzewanego. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Sprawca był nietrzeźwy, po przebadaniu okazało się, że miał blisko promil alkoholu w organizmie.
Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenie mienia. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło i fot
Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  WPADŁO DWÓCH KIERUJĄCYCH POD WPŁYWEM ALKOHOLU

Opublikuj komentarz