Ładowanie
×

29-latek zatrzymany za kradzież sklepową

Policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy zatrzymali wczoraj o poranku 29-letniego mieszkańca Boguszowa-Gorc. Mężczyzna był poszukiwany przez mundurowych, gdyż na początku tego tygodnia w jednym z marketów w Śródmieściu dokonał kradzieży. Podejrzanemu, który przyznał się do popełnienia przestępstwa, grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 5.

Mundurowi ustalili, że wielofunkcyjnego robota kuchennego o wartości blisko 2,5 tys. złotych ze sklepu usytuowanego przy ul. Mazowieckiej w Wałbrzychu 11 grudnia tego roku wyniósł 29-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę pracowników i opuścił placówkę handlową przez wyjście awaryjne, nie płacąc za zakupy.
W trakcie wykonywanych czynności szybko wyszło na jaw, że sprawca przestępstwa zamieszkuje obecnie w jednym mieszkań na Piaskowej Górze, dlatego realizując zebrane w sprawie informacje funkcjonariusze kryminalni z wałbrzyskiej komendy wczoraj o poranku zatrzymali mężczyznę przy ul. Mieszka I.
29-latek w trakcie czynności procesowych przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia. Za kradzież odpowie przed sądem. Może teraz spędzić za kratami więzienia nawet 5 lat.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  17-latek odpowie za serię kradzieży kosmetyków

Opublikuj komentarz