Ładowanie
×

Świdnica zachęca do dekorowania

Jak co roku Urząd Miasta Świdnica zaprasza świdniczan do udziału w konkursie na najładniej przystrojony i oświetlony dom oraz balkon. Mogą w nim wziąć udział wszyscy mieszkańcy, za wyjątkiem ubiegłorocznego zwycięzcy, którzy w sposób szczególny upiększą swój dom, balkon, bramę, czy też ogród.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, adres oraz telefon kontaktowy będą przyjmowane do 17 grudnia pod numerem telefonu: 74/856 28 98 lub drogą mailową na adres: a.gorgon@um.swidnica.pl. Mogą je dokonać tylko osoby będące właścicielami zgłaszanych posesji i balkonów.
Ogłoszenie wyników będzie miało miejsce w czwartek, 21 grudnia o godz. 18.00 w wieży ratuszowej. Zdjęcia najpiękniej udekorowanych posesji i balkonów opublikowane zostaną na oficjalnym profilu miasta na Facebooku – Świdnica rynek z tradycjami oraz na profilu Świdnicka Kolęda, Jarmark Bożonarodzeniowy. Laureatom zostaną przyznane nagrody w łącznej wysokości 1500 zł.
Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i liczymy na Państwa pomysłowość, technikę wykonania oraz estetykę dekoracji. – czytamy w komunikacie urzędu.

link do regulaminu poniżej
http://um.swidnica.pl/media/Regulamin_oswietlony_dom.pdf

źródło i fot. um.swidnica.pl

Share this content:

  Konsultacje obwodnicy Świdnicy

Opublikuj komentarz