Ładowanie
×

MZUK podsumował weekend z atakiem zimy

“Podsumowując ostatni weekendowy atak zimy chcemy poinformować, iż podczas 48 godzin nieustannego opadu śniegu w dniach 2 i 3 grudnia wszystkie nowe pojazdy zakupione do zimowego utrzymania dróg, które zaprezentowano w październiku, były sprawne i brały udział w usuwaniu opadów śniegu z dróg:
✅w odśnieżanie, zaangażowanych było 13 jednostek sprzętowych:
• 8 pługosolarek🚛
• 2 ciągniki MZUK Sp. z o.o.🚜
• 2 ciągniki ZDiKUM🚜
• 1 posypywarka ZDiKUM🚔
✅zużyliśmy 245 ton soli🧂. Nasz obecny stan w magazynie soli, którym dysponujemy to 1300 ton.
✅na jakiekolwiek zgłoszenia o stojących autach ciężarowych czy problemach autobusów natychmiast reagowaliśmy, dzięki czemu nie powstawały duże korki blokujące przejazd przez miasto.
✅boczne drogi były odśnieżane przez traktory, którym łatwiej przejechać przez wewnętrzne ulice nie uszkadzając pojazdów prywatnych, ale też nie mają takiej wydajności jak pługosolarki i jest ich mniej🤷‍♀️.

Niestety jeden z naszych pojazdów brał udział w kolizji🤭, jednakże nie odniósł żadnych uszkodzeń i był wykorzystywany nadal do odśnieżania dróg. Nasi pracownicy pomogli👍 młodemu kierowcy, którego auto znalazło się w rowie. Na szczęście nic mu się nie stało, a kierowcy pomogli i zawiadomili policję. Nasi pracownicy pomogli także osobie, która zapomniała leków ratujących życie❤️‍🩹 i umożliwili mu dojazd do domu, żeby jak najszybciej pobrał leki.
Pomimo nieustających przez 48 godzin ciągłych opadów śniegu  Wałbrzych był cały czas przejezdny i pod kontrolą co uznajemy za nasz mały sukces 💪.
Przypominamy także numery kontaktowe, pod którymi można zgłaszać utrudnienia na drogach.
74 6444801, 74 6444802, 74 6444803, 74 6444804″
Czytamy w komunikacie spółki miejskiej.

źródło i fot. MZUK Sp. z o.o.

Share this content:

  80 rocznica utworzenia filii Gross-Rosen w Książu FOTORELACJA

Opublikuj komentarz