Ładowanie
×

BYLI POSZUKIWANI ZA KRADZIEŻE

Dwoje kolejnych poszukiwanych trafiło w ostatnich godzinach w ręce wałbrzyskich policjantów. I 46-letnia wałbrzyszanka, i 31-letni boguszowianin, nie stawili się w wyznaczonych terminach w zakładach karnych, chociaż zostali skazani prawomocnymi wyrokami sądowymi za kradzieże. Mężczyzna ma do odsiadki za kratami więzienia ponad rok, kobieta spędzi tam dokładnie miesiąc.

Wczoraj po godzinie 16:00 dzielnicowi drugiego komisariatu udali się do centrum miasta, gdzie w jednym z mieszkań przy ul. Lubelskiej zatrzymali 46-letnią wałbrzyszankę, która była poszukiwana celem osadzenia w więzieniu na najbliższy miesiąc, po tym jak została skazana przez Sąd Rejonowy w Legnicy za drobne kradzieże. Kobieta noc spędziła w policyjnej izbie zatrzymań, a dzisiaj o poranku została przewieziona do Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu.
Dzisiaj po godzinie 8:00 natomiast policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach udali się na ul. Żeromskiego w tej miejscowości. To właśnie tam miała przebywać osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że 31-letni boguszowianin wyrokiem Sądu Rejonowego w Wałbrzychu został skazany na rok i miesiąc pozbawienia wolności również za kradzieże. Mężczyzna jeszcze przed południem trafił do Aresztu Śledczego w Świdnicy. Następnie zostanie przewieziony do wyznaczonego zakładu karnego w Polsce.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Nieodpowiedzialny kierujący wyeliminowany

Opublikuj komentarz