Ładowanie
×

Policjanci awansowani!

W gmachu wałbrzyskiej komendy odbyła się 29 listopada uroczysta zbiórka, podczas której Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski wręczył funkcjonariuszom awanse na wyższe stopnie policyjne. Ten dzień był okazją aby podziękować policjantom za ich służbę i zaangażowanie oraz za trud włożony w zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego. Nie zabrakło również gratulacji dla awansowanych.

29 listopada o godzinie 12:00 br. w budynku wałbrzyskiej komendy Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski wręczył funkcjonariuszom akty mianowania na wyższe stopnie policyjne. Uroczysta zbiórka rozpoczęła się złożeniem meldunku przez dowódcę uroczystości kom. Grzegorza Dymarskiego. Nominacje na wyższe stopnie policyjne otrzymało łącznie 23 funkcjonariuszy – 3 w korpusie oficerów starszych, 5 w korpusie oficerów młodszych, 13 w korpusie aspirantów oraz 2 w korpusie podoficerów.

Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski pogratulował awansu policjantom, podziękował za pełną zaangażowania i poświęcenia codzienną służbę, jak również za profesjonalizm w wykonywaniu codziennych obowiązków.

źródło i fot.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Konferencja Wałbrzych Przedsiębiorczym Kobietom

Opublikuj komentarz