Ładowanie
×

UKRADŁ M.IN. BUTELKĘ WÓDKI

Znajdując się w stanie nietrzeźwości ukradł ze sklepu butelkę wódki i cztery pizzerinki, a podczas próby ucieczki zaatakował interweniującego pracownika. Agresywny 29-latek został ostatecznie ujęty przez ochronę obiektu, a następnie zatrzymany przez zaalarmowanych o przestępstwie policjantów Komisariatu Policji w Głuszycy. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kradzież rozbójniczą.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 19:00 w jednym ze sklepów przy ul. Grunwaldzkiej w Głuszycy. 29-latek najpierw zabrał z półek sklepowych butelkę wódki i cztery pizzerinki o łącznej wartości ponad 70 złotych, a następnie próbował uciec nie płacąc za towar. Wszystko to zauważył pracownik ochrony. Podczas próby ujęcia złodzieja 49-latek został jednak zaatakowany przez przestępcę.
Na szczęście przy udziale innych pracowników napastnik został ujęty, a chwilę później na miejsce interwencji przyjechali miejscowi funkcjonariusze, którzy ostatecznie zatrzymali podejrzanego. Okazało się, że 29-latek był kompletnie pijany, dlatego noc spędził w policyjnej celi.
Mężczyzna podczas dzisiaj przeprowadzonych czynności procesowych przyznał się do popełnienia przestępstwa. Głuszyczaninowi za kradzież rozbójniczą grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło i fot.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  27-letni kierujący miał ponad promil alkoholu

Opublikuj komentarz