Ładowanie
×

Wypełnij ankietę – Ciepłe mieszkanie

Urząd Miasta w Wałbrzychu zwraca się z prośbą do mieszkańców o wypełnienie ankiety dla nowego programu “Ciepłe Mieszkanie”.

W związku z uruchomieniem naboru wniosków o dofinansowanie dla gmin w ramach programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie”,Biuro Środowiska i Klimatu, Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu przygotowało ankiety celem określenia liczby zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na wymianę nieefektywnych źródeł ciepła na paliwa stałe oraz poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych na terenie Gminy Wałbrzych. – czytamy w komunikacie.
Ankiety można składać w terminie od 20.10.2023 r. do 24.11.2023 r.
Program „Ciepłe Mieszkanie” przeznaczony będzie dla osób fizycznych, posiadających tytuł prawny wynikający z prawa własności, ograniczonego prawa rzeczowego do lokalu mieszkalnego, najemców lokali z zasobu gminnego, a także dla małych wspólnot mieszkaniowych (od 3 do 7 lokali).
Z regulaminem i informacjami na temat programu można zapoznać się na stronie internetowej WFOŚiGW we Wrocławiu https://wfosigw.wroclaw.pl/zloz-wniosek/cieple-mieszkanie-ii/w_695,podstawowe-informacje
Wypełnioną ankietę można:
– złożyć osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, ul. Sienkiewicza
6-8, 58-300 Wałbrzych,
– wysłać pocztą na adres ul. Sienkiewicza 6-8, 58-300 Wałbrzych,
– przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: cieplemieszkanie@um.walbrzych.pl

link do ankiety – https://um.walbrzych.pl/sites/default/files/attachment/ankieta_cieple_mieszkanie.pdf

 

źródło i fot. um.walbrzych.pl

Share this content:

  Zabytek na sprzedaż

Opublikuj komentarz