Ładowanie
×

Czas na spot charytatywny

29 października na terenie Galerii Victoria odbędzie się „Charytatywny spot na zakończenie sezonu” – czyli zlot miłośników czterech kółek, którego celem jest pomoc fundacji Na Pomoc Zwierzętom. Tego typu akcja już miała miejsce 3 września w tym samym miejscu.

Więcej o działalności fundacji pomagającej zwierzętom możecie znaleźć na profilu facebook.com/FundacjaNaPomocZwierzetom. 29 października impreza wystartuje o godzinie 11:00 podczas wjazdu dla wystawców. Samo rozpoczęcie spotu będzie miało miejsce o godzinie 12:00.

Wjazd autem na teren zlotu jest uwarunkowany darowizną na rzecz fundacji w postaci “karmy itp. lub wrzuty do puszki ” – czytamy w opisie wydarzenia. Darowizny pobierane będą przy bramie wjazdowej. Warto dodać, że podczas imprezy przewidywane są konkursy, takie jak: głośność wydechu, samochód zlotu, car limbo i inne. Jak informują organizatorzy: – “Na terenie zlotu obowiązuje przede wszystkim kultura i dobra zabawa. Pamiętajmy, że jesteśmy po to, by dzielić się pasją i pomagać” – piszą pasjonaci w zaproszeniu. Regulamin imprezy wrzucimy niebawem – dodaje komunikat.

Red.
Źródło i fot. Charytatywnie Zmotoryzowani Wałbrzyszanie

Share this content:

  Park wokół Zamku Książ pod lupą naukowców

Opublikuj komentarz