Ładowanie
×

Ania z Zielonego Wzgórza w “Lalkach”

W niedzielę – 8.10 o 12:30 –  na Dużej Scenie Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu zobaczymy ANIĘ Z ZIELONEGO WZGÓRZA w reżyserii Jana Jerzego Połońskiego. Spektakl dedykowany jest widzom w wieku 7+.

Ania z Zielonego Wzgórza opowiada o przygodach Anny Shirley – rudowłosej dziewczynki, która przybywa z sierocińca do Avonlea pod opiekę rodzeństwa Cuthbertów — Maryli i Mateusza. Szybko okazuje się, że nastąpiła pomyłka, bowiem Cuthbertowie spodziewali się chłopca… Dzięki naturalnemu urokowi, jaki roztacza wokół siebie Ania, Maryla i Mateusz postanawiają zatrzymać ją już na zawsze.
Ania, swoim niebanalnym charakterem, spontanicznością, otwartością i wolnością w wyrażaniu myśli szybko zaskarbia sobie miłość i przyjaźń zarówno mieszkańców małego miasteczka, jak i koleżanek i kolegów ze szkoły. Rozmiękcza nie tylko serce chłodnej i surowej Maryli, ale również wyniosłej pani Linde. W małomównym Mateuszu odnajduje bratnią duszę. Zaprzyjaźnia się z Dianą, swoją rówieśnicą, a z czasem zaczyna dostrzegać zadurzonego w niej Gilberta, zadufanego chłopaka, który złośliwie nazywa ją „marchewką”.

bilety do nabycia pod adresem https://bilety.teatrlalek.walbrzych.pl/

źródło i fot. www.teatrlalek.walbrzych.pl

Share this content:

  Porcelanowe szaleństwo - czas na giełdę!

Opublikuj komentarz