Ładowanie
×

Zdewastowali boisko

Działacze i piłkarze klubu Zieloni Mokrzeszów są zbulwersowani faktem dewastacji ich obiektu sportowego.

To co dziej się na jego terenie pokazali we wpisie na portalu społecznościowym. – Przykro nam pisać o takich sprawach ale temat musi zostać nagłośniony. Od pewnego czasu nasz obiekt sportowy, który powinien służyć do celów sportowo-rekreacyjnych, jest oblegany przez młodzież w innych celach. Bliskość sklepu sprawia, że porozrzucane butelki i śmieci stały się normalnością. Jednak skrajnym przykładem chamstwa jest zdewastowanie ławek rezerwowych w dniu 23.09 lub 24.09. Osłona ławek została skopana i wyważona, a teren wokół zaśmiecony. – czytamy we wpisie klubu.
Zarząd i zawodnicy poświęcają swój czas i siły, aby utrzymać obiekt, który powinien być wizytówką naszej wsi. Jak widać niektórzy wykazują sie skrajną głupotą niszcząc naszą ciężką pracę. Jeśli ktoś posiada informacje o sprawcach to prosimy o kontakt z Zarządem lub zawodnikami. Sprawa została zgłoszona na policję oraz do Urzędu Gminy. – apelują działacze.
Liczymy na współpracę z Radny Mokrzeszów i Sołectwo Mokrzeszów w celu długotrwałego rozwiązania problemu. – kończy apel.

Red.
źródło i fot. https://www.facebook.com/ZieloniMokrzeszow

Share this content:

  Tor saneczkowy rośnie w oczach!

Opublikuj komentarz