Ładowanie
×

WALCZĄ Z NARKOTYKAMI

W miniony weekend policjanci z naszego miasta oraz powiatu zatrzymali dwie osoby, które posiadały przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Funkcjonariusze kolejny raz narkotykom mówią stanowcze “nie” i przypominają, że prowadzą codzienne działania w celu zwalczania tego rodzaju przestępczości.

W piątkowy wieczór – po godzinie 22:00 – policjanci Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach podczas patrolu dzielnicy Gorce zauważyli idącego główną ulicą tej części miasta mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. Szybko potwierdziło się, że 39-letni boguszowianin miał schowane w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.

W niedzielny poranek – około godziny 8:30 – policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy, realizując informacje własne, na jednej z ulic Śródmieścia wylegitymowali 29-latka i sprawdzili, czy i on nie posiada przy sobie substancji zabronionych prawem. Przy wałbrzyszaninie mundurowi również znaleźli zawiniątko ze środkami odurzającymi w postaci marihuany.

Za przestępstwa narkotykowe podejrzani mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata. O ich losie zadecyduje sąd.
Red.
Źródło i fot.
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Dymomierz i analizator spalin w Świdnickiej Policji!

Opublikuj komentarz