Ładowanie
×

ZŁÓŻ PAPIERY I PRZYJDŹ NA ZAJĘCIA SPORTOWE – Policja zaprasza

Jeśli zastanawiasz się nad wstąpieniem do służby, ale nie masz pewności, czy jesteś w stanie pokonać tor przeszkód w wymaganym czasie, możesz przyjść i spróbować swoich sił. Od poniedziałku do piątku (w dni robocze), w godzinach od 10:00 do 13:00, na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w Wałbrzychu odbywają się zajęcia sportowe przygotowujące kandydatów do jednego z pierwszych egzaminów.

Jednym z etapów rekrutacji do Policji jest test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu toru przeszkód w określonym czasie. W prawidłowym przygotowaniu to tego etapu kwalifikacji pomogą instruktorzy z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.
Wałbrzyscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych służbą w Policji, którzy złożyli już swoją aplikację, na wspólne treningi. Mundurowi omówią jak prawidłowo pokonywać poszczególne przeszkody, zaprezentują jego poprawne wykonanie oraz będą korygować błędy tym, którzy podejmą wyzwanie. Przyjdź i sprawdź się. Aby zaliczyć test pozytywnie cały tor przeszkód należy pokonać w czasie nieprzekraczającym 1.41,0.
Zajęcia odbywają się na Hali Lekkoatletycznej przy ul. Chopina 1 w Wałbrzychu od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00 (w dni robocze). Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak zostać jednym z nas, wejdź na główną stronę Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu i kliknij w baner “POLICJANT” lub zadzwoń pod numery telefonów 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  PO ZŁOŚCI ZARYSOWAŁA KAROSERIĘ SAMOCHODU

Opublikuj komentarz