Ładowanie
×

WAŁBRZYSKI POLICJANT ZWYCIĘŻA

Wałbrzyski policjant – asp. szt. Mariusz Leś – reprezentujący na co dzień Klub Karate Kyokushinkai z Głuszycy zajął pierwsze miejsce w konkurencji Kumite Knockdown w swojej kategorii wiekowej i wagowej podczas Otwartych Mistrzostw Polski Oyama i Kyokishin Karate. W zawodach, które odbyły się w minioną sobotę Radomiu, udział wzięło ponad 500 zawodników i zawodniczek 63 klubów Oyama i Kyokushin Karate.

Organizatorem zawodów był Radomski Klub Sportowy OYAMA kierowany przez Shihan Tomasza Klimaszewskiego. Imprezę patronatem objęli Prezydent Miasta Radomia – Radosław Witkowski oraz Prezes OYAMA Polskiej Federacji Karate – Jan Dyduch.
Głuszycki klub w turnieju reprezentowało dwoje zawodników, w tym startujący w konkurencji Kumite Knockdown w kategorii (+35) od 80 do 90kg wałbrzyski policjant asp. szt. Mariusz Leś. Nasz funkcjonariusz, który na co dzień jest także trenerem młodszych zawodników, a przy tym prowadzi szkolenia z zakresu technik i taktyk interwencji dla policjantów, w finale swojej kategorii pokonał Grzegorza Zyśko z Częstochowy.
Wałbrzyskiemu policjantowi gratulujemy świetnego wyniku sportowego i oczywiście życzymy dalszych sukcesów. Zapraszamy także do obejrzenia walki finałowej z udziałem wałbrzyskiego policjanta.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  Złożą wniosek do UNESCO!

Opublikuj komentarz