Ładowanie
×

SPĘDZI W WIĘZIENIU 1,5 ROKU

Przypominamy, że policyjna walka z osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości trwa cały czas. Dzisiaj o poranku dzielnicowi drugiego komisariatu zatrzymali na terenie Podgórza 53-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna teraz najbliższe 1,5 roku spędzi w więzieniu za wcześniejsze kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

12 kwietnia po godzinie 8:00 dzielnicowi drugiego komisariatu odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Niepodległości w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali unikającego wymiaru sprawiedliwości 53-latka. W trakcie legitymowania mężczyzny potwierdziło się, że jest on poszukiwany na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Wałbrzychu z 2023 roku. Wałbrzyszanin został skazany na półtora roku więzienia za wcześniejsze kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźowści. Mundurowi jeszcze przed południem przewieźli 53-latka do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi następnie do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.
Ponownie przypominamy, że każdy kto powinien odbywać karę pozbawienia wolności, czy też karę zastępczą aresztu, za popełnione przestępstwo lub wykroczenie, ale ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, musi się liczyć z zatrzymaniem.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  SWOJĄ ZŁOŚĆ WYŁADOWAŁ NISZCZĄC CUDZY SAMOCHÓD

Opublikuj komentarz