Ładowanie
×

ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE #SUPERDZIELNICOWY 2024

Trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy 2024, który jest jednym z wydarzeń realizowanych w 2024 r. w ramach wspólnej akcji społecznej Komendy Głównej Policji oraz Telewizji Puls #DzielnicaBEZstrachu. Tegoroczna edycja, ze względu na duże zainteresowanie ze strony uczestników poprzedniej edycji, została znacznie wydłużona, a możliwość oddania głosu na „swojego dzielnicowego” trwać będzie aż do końca kwietnia br. Celem akcji społecznej jest zainteresowanie społeczeństwa problematyką bezpieczeństwa utrzymane w lekkiej konwencji, zaś samego plebiscytu zbliżenie dzielnicowych z mieszkańcami poprzez wyłonienie #SuperDzielnicowego 2024 oraz znalezienie najaktywniejszych polskich dzielnic w plebiscycie internetowym. Pomógł ci dzielnicowy z terenu Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego? Zagłosuj na niego!

W tym roku wydużony został okres rozstrzygnięcia plebiscytu. Kandydatów można zgłszać do końca kwietnia, co daje możliwość doboru optymalnego czasu, miejsca i formy „odbioru nagrody” dla zwycięskiej dzielnicy – szeroko pojmowanego rejonu służbowego dzielnicowego. Nagrodą tą jest uczestnictwo w wydarzeniu z udziałem znanych aktorów, które w ubiegłym roku przybrało formę uroczystej gali – a ta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony lokalnej społeczności, i władz samorządowych, które dostrzegły w niej okazję do promocji regionu.
W wydarzenie zaangażowała się oczywiście Gazeta Policyjna, której okładkę dzielnicowi mogą wykorzystać jako swoistą wizytówkę, zaś poniżej pobrać mogą Państwo plakaty i wizytówki. Akcję wspiera kampania na antenie kanału Puls 2 oraz szeroko zakrojone działania PR-owe i social mediowe prowadzone przez Telewizję Puls, jak również zaangażowanie merytoryczne i mediowe Policji.
Zapraszamy do udziału w konkursie #DzielnicaBEZstrachu i wskazanie swojego ulubionego dzielnicowego. Wejdź i głosuj na stronie internetowej #DzielnicaBEZstrachu.

Źródło i fot. Policja Wałbrzych

Share this content:

  I urodziny SOWY

Opublikuj komentarz