Ładowanie
×

ON POSZUKIWANY I ONA POSZUKIWANA

Dwoje kolejnych poszukiwanych trafiło wczorajszego wieczora w ręce boguszowskich i głuszyckich policjantów. 54-letni mieszkaniec Czarnego Boru oraz 39-letnia mieszkanka Walimia, w związku z prawomocnymi wyrokami sądowymi, spędzą teraz kolejno 10 dni oraz sześć miesięcy za kratami celi. Mężczyzna został skazany na karę aresztu za zakłócanie spokoju i porządku publicznego, a kobieta za uporczywe uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego na karę więzienia.

W środę po godzinie 19:30 dzielnicowi Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach udali się do jednego z mieszkań przy ul. Zamkowej w Czarnym Borze, gdzie według ich informacji miał przebywać poszukiwany mężczyzna. I ten fakt chwilę później się potwierdził. Szybko okazało się, że 54-latek został skazany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za popełnione wcześniej wykroczenie jakim jest zakłócanie spokoju i porządku publicznego i ma spędzić dokładnie 10 dni w areszcie. Czarnoborzanin na noc trafił do policyjnej celi, a dzisiaj przed południem zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy.
Tego samego wieczora – po godzinie 22:00 – policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy udali się do Walimia. To właśnie tam, w jednym z mieszkań, miała przebywać inna osoba poszukiwana przez wymiar sprawiedliwości. W trakcie legitymowania szybko potwierdziło się, że 39-letnia mieszkanka powiatu wałbrzyskiego wyrokiem Sądu Rejonowego w Miliczu została skazana na sześć miesięcy pozbawienia wolności za tzw. niealimentację. Kobieta również noc spędziła w policyjnej celi. Dzisiaj przed południem kobieta trafi bezpośrednio do Zakładu Karnego nr 1 we Wrocławiu, gdzie przewiozą ją policjanci.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu

Share this content:

  NIETRZEŹWY ROWERZYSTA. 2,5 TYSIĄCA MANDATU

Opublikuj komentarz