Ładowanie
×

Zobacz „Magię Madery” wystawa zdjęć Elżbiety Kajner

Magiczną i piękną Maderę sfotografowaną przez Elżbietę Kajner będzie można zobaczyć na wystawie w Multimedialnej Galerii Obrazu w Starej Kopalni. Wernisaż odbędzie się 23 marca o godzinie 17.00. Wstęp bezpłatny.

Elżbieta Kajner jest absolwentką Politechniki Wrocławskiej, pasjonatką fotografii i podróży. Od ubiegłego roku aktywnie działa w Komisji Fotografii Krajoznawczej przy PTTK Oddział Ziemi Wałbrzyskiej. Brała udział w wystawach zbiorowych organizowanych przez KFK: „Wałbrzych
Nieoczywisty”, „Ocalić od zapomnienia”, „Niezwykłe Kadry 2023 roku”, XI Ogólnopolskim Przeglądzie Diaporam i Fotografii Cyfrowych PTTK „Byłem – Widziałem – Zdobyłem”, XII Dorocznej Wystawie „Inspiracje” oraz X Jubileuszowej Wystawie Fotografii Pań „Moja przestrzeń”.
Wystawa „Magia Madery” to fotograficzna opowieść o tej niezwykłej wyspie, która w fascynujący sposób łączy zróżnicowane i zaskakujące elementy. Wzgórza z tarasowymi uprawami bananów, lewady, czyli kanały irygacyjne, którymi spacer przenosi w świat magii, niezwykłe góry zawieszone ponad chmurami, a to tylko początek spotkania z Maderą w kadrze obiektywu Elżbiety Kajner.
Na wernisaż zapraszamy 23 marca o godzinie 17.00 do Multimedialnej Galerii Obrazu w Starej Kopalni. Wstęp jest bezpłatny.

źródło i fot. Stara Kopalnia

Share this content:

  Udany powrót Wieczorów Grajnatowych. Kolejny koncert już w kwietniu!

Opublikuj komentarz