Ładowanie
×

Burmistrz uhonorował Przedsiębiorców

Tradycją stały się już organizowane dorocznie spotkania władz miasta z lokalnymi przedsiębiorcami w Świebodzicach. W tym roku także odpowiedzieli licznie na zaproszenie burmistrza Świebodzic Pawła Ozgi. Takie spotkania są zawsze okazją do podziękowań i rozmów na temat rozwoju miasta. Lokalni przedsiębiorcy pełnią bardzo ważną rolę w życiu społecznym i gospodarczym naszego miasta, angażują się w budowanie pozytywnego wizerunku gminy Świebodzice, wspierają wydarzenia i imprezy miejskie.

W tym roku zaszczyciły nas swoją obecnością Posłanki Izabela Katarzyna Mrzygłocka i Aleksandra Leo, Prezes Zarządu WSSE Invest-Park Piotr Wojtyczka, Ksiądz Dziekan Dekanatu Świebodzickiego Proboszcz Józef Siemasz, Siostra Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Mariola Mucha oraz Rolnicy, Prezesi Spółek Miejskich, Dyrektorzy Instytucji i Placówek Oświatowych, Dowódcy i Komendanci Służb Mundurowych, Prezesi Rodzinnych Ogrodów Działkowych. W spotkaniu udział wziął również Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Sekretarz Miasta Sabina Cebula oraz Skarbnik Monika Kupczyńska. Miłym akcentem była wizyta Jacka Kozioła, Zastępcy Redaktora Naczelnego “Forum Biznesu” Gazety Prawnej, który przekazał na moje ręce zaszczytny tytuł Laureata i Złote Godło Najwyższa Jakość Quality International w kategorii “QI Services – usługi najwyższej jakości” oraz Statuetkę “Solidny Samorząd 2023”.
– Cieszę się także, że wspólnie mogliśmy omówić inwestycje zrealizowane w Świebodzicach w ostatnich latach oraz zapowiedzieć zaplanowane przedsięwzięcia. Dziękuję wszystkim za obecność oraz ciekawe i inspirujące dyskusje! – mówi burmistrz Świebodzic Paweł Ozga.
Burmistrz zaprezentował zgromadzonym prezentację multimedialną, która w sposób szczegółowy i bogaty opisywała zakres przedsięwzięć inwestycyjnych zrealizowanych w mieście. Burmistrz podziękował gościom, wręczając okolicznościowe grawertony.
– Dziękuję za ogromny wkład w rozwój społeczno-gospodarczy miasta, tworzenie i utrzymanie miejsc pracy dla naszych mieszkańców oraz ogromną pomoc okazywaną bezinteresownie, kiedy sytuacja tego wymaga – dodaje burmistrz.
Spotkanie uświetnił występ charyzmatycznej artystki Anny Marii Jurskiej, która wykonała na saksofonie znane i lubiane przeboje.

Red.

  Pierwsza w Nowym Roku zbiórka krwi

Źródło i fot. swiebodzice.pl

Share this content:

Opublikuj komentarz